Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14868
Stary 29.07.2011, 21:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
O czym TY piszesz przeciez oprawa graficzna to sprawa T-MOBILE!!! patrz chociazby na zegar na ekranie podczas meczu, identyczny podczas meczu na C+ jak i na Polsacie. Ze skladami to samo.
Odpowiedz cytując