Marszałek napisał(a):

|
Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
|
O czym TY piszesz

przeciez oprawa graficzna to sprawa T-MOBILE!!! patrz chociazby na zegar na ekranie podczas meczu, identyczny podczas meczu na C+ jak i na Polsacie. Ze skladami to samo.