Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14867
Stary 29.07.2011, 21:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
Ale to nie C+, ani Polsat odpowiadają za grafikę.Oni dostają gotowy produkt od Ekstraklasy S.A.
Odpowiedz cytując