Marszałek napisał(a):

|
Inna sprawa to grafika C+ na ten sezon. Nie wiem co to ma być i dla kogo to jest zrobione, ale dostrzec co tam jest nadziubdziane nie idzie.
|
Ale to nie C+, ani Polsat odpowiadają za grafikę.Oni dostają gotowy produkt od Ekstraklasy S.A.