http://legia.net/wiadomosci,42610-no..._sierpnia.html
,,Sytuacja nie ulegnie zmianie ani na meczu z Zagłębiem Lubin, ani w kolejnych spotkaniach. Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia.''
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.