Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline
#
14863
29.07.2011, 21:42
Jakie błędy sędziego? No darujcie sobie. Rozumiem, że kibicujemy Lechii ale to nie zwalnia z obiektywizmu
czerwona zasłużona jak najbardziej a karnego nie było. Mecz bardzo ładny dla oka
alexx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alexx
Znajdź inne posty napisane przez alexx