Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14863
Stary 29.07.2011, 21:42
Jakie błędy sędziego? No darujcie sobie. Rozumiem, że kibicujemy Lechii ale to nie zwalnia z obiektywizmu czerwona zasłużona jak najbardziej a karnego nie było. Mecz bardzo ładny dla oka
Odpowiedz cytując