Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13258
Stary 29.07.2011, 21:42
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A PO to co? To samo tylko w druga strone. Wmawianie, ze osoby glosujace na PiS to same durnie bez szkoły, wiesniaki albo mohery. Jesli nie jestescie z nami to stoicie tam gdzie stoja mohery.
Jedni warci drugich ale oczywiscie jak cos zarzucisz PO to sie partia/wyborca nie bedzie do tego odnosic tylko nawyzywa PiS i na odwrot hehe
Dla mnie wybor miedzy PiSem a PO to jak wybor miedzy Hitlerem a Stalinem. Czym predzej zrozumiecie, ze obie partie sa gowno warte tym lepiej dla Was i dla Nas wszystkich, dla Polakow. Jedyna rozterka jest taka na kogo innego by tu zagłosowac? A pozostaja
SLD/PSL - ich to od razu skreslam z racji tego, ze to ta sama klika co PO i PiS
KNP
PJN
RPP
UPR
Długo nie chciałem wywoływać tej dysksji no ale w końcu nadszedł czas :
Szanowny Kolego,
Czy mógłbyś wytłumaczyć mi na czym opierasz swoje przekonanie że: KNP,PJN,RPP,UPR nie będą: wyborem między Hitlerem a Stalinem tudzież będą warte więcej niż gówno Przyznam szczerze że ten sposób rozumowania stanowi dla mnie wielką zagadkę i z przyjemnością poznałbym argumenty popierające tą tezę.