Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10672
Stary 29.07.2011, 21:18
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
A może Chinyama zamiast Smolarka?


Przecież nie wiadomo, czy On w piłkę może dalej grać przez te jego problemy zdrowotne (chyba,że coś się w tej kwestii zmieniło?), poza tym i tak nie wiadomo jak z jego formą.
Zresztą, nawet w sezonie, gdy został królem strzelców mnie nie przekonywał.
Odpowiedz cytując