Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa
Offline
#
10671
29.07.2011, 21:16
Ebi zna świetnie holenderski. To oczywiście za nim przemawia. Ewentualną szansę widzę tylko jeśli Stan by tego chciał, zadzwoniłby do niego Włodek S. i jakoś syna zareklamował.
Ale to mało prawdopodobne.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
PeterSett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeterSett
Znajdź inne posty napisane przez PeterSett