Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10671
Stary 29.07.2011, 21:16
Ebi zna świetnie holenderski. To oczywiście za nim przemawia. Ewentualną szansę widzę tylko jeśli Stan by tego chciał, zadzwoniłby do niego Włodek S. i jakoś syna zareklamował. Ale to mało prawdopodobne.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując