Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14834
Stary 29.07.2011, 21:12
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Człowieku odstaw prochy.
Wyjdź z domu a nie tylko patrzeć na monitor krzywo i wyglądać jak warzywo.

Czy Ty oglądałeś kiedyś mecz ligi angielskiej?
Można pisać, że poziom ligi wzrasta to racja, ale pisać, że jak w Premiership grają, to już sugeruję, że z tym co pisze nie jest wszystko dobrze.

A oglądasz ten mecz? Było takich kilka które wyglądały jak mecze Premiership - między innymi ten, czy mecz Cracovii z Legią z zeszłego sezonu...

Nie mówię ze grają tak jak Chelsea z Arsenalem tylko jak średniaki z ligi angielksiej.
Odpowiedz cytując