Piotson napisał(a):

Człowieku odstaw prochy.
Wyjdź z domu a nie tylko patrzeć na monitor krzywo i wyglądać jak warzywo.
Czy Ty oglądałeś kiedyś mecz ligi angielskiej?
Można pisać, że poziom ligi wzrasta to racja, ale pisać, że jak w Premiership grają, to już sugeruję, że z tym co pisze nie jest wszystko dobrze.
|
A oglądasz ten mecz? Było takich kilka które wyglądały jak mecze Premiership - między innymi ten, czy mecz Cracovii z Legią z zeszłego sezonu...
Nie mówię ze grają tak jak Chelsea z Arsenalem tylko jak średniaki z ligi angielksiej.