Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14829
Stary 29.07.2011, 21:09
Hanys napisał(a):Wyświetl post
...
Człowieku odstaw prochy.
Wyjdź z domu a nie tylko patrzeć na monitor krzywo i wyglądać jak warzywo.

Czy Ty oglądałeś kiedyś mecz ligi angielskiej?
Można pisać, że poziom ligi wzrasta to racja, ale pisać, że jak w Premiership grają, to już sugeruję, że z tym co pisze nie jest wszystko dobrze.
Odpowiedz cytując