Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14826
Stary 29.07.2011, 21:06
Polonia też gra ładnie... w 1 połowie miała bardzo dużo sytuacji (i słupek i poprzeczka).

Ogólnie szybkie tempo, dużo sytuacji podbramkowych, długie piłki w miare dokładne, szybkie przeniesienie akcji z jedną pod drugą bramkę bez dzid - z użyciem piłkarzy środka pola. Bardzo fajny mecz.
Odpowiedz cytując