|
Polonia też gra ładnie... w 1 połowie miała bardzo dużo sytuacji (i słupek i poprzeczka).
Ogólnie szybkie tempo, dużo sytuacji podbramkowych, długie piłki w miare dokładne, szybkie przeniesienie akcji z jedną pod drugą bramkę bez dzid - z użyciem piłkarzy środka pola. Bardzo fajny mecz.
|