Pablo84 napisał(a):

Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować .
Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania?
|
Twój śmiech jest co najmniej nieuzasadniony. Jakiś czas temu w internecie pojawił się raport dotyczący reklamy Coca Coli. Z tekstu wynikało, że jeśli dzisiaj koncern zaniechałby reklam już za rok jego obroty spadłyby o kilkadziesiąt procent. Jeśli natomiast reklam nie byłoby przez 5 najbliższych lat Coca Cola zwijałaby interes. Jeśli znajdę link to dodam. Reklama dzisiaj jest dźwignią handlu i bez tego ani rusz.
Co oczywiście nie jest żadnym argumentem to tego, by koncern poparł Wisłę Kraków, w co bardzo ciężko uwierzyć
