Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2346
Stary 29.07.2011, 21:00
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować .
Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania?
Twój śmiech jest co najmniej nieuzasadniony. Jakiś czas temu w internecie pojawił się raport dotyczący reklamy Coca Coli. Z tekstu wynikało, że jeśli dzisiaj koncern zaniechałby reklam już za rok jego obroty spadłyby o kilkadziesiąt procent. Jeśli natomiast reklam nie byłoby przez 5 najbliższych lat Coca Cola zwijałaby interes. Jeśli znajdę link to dodam. Reklama dzisiaj jest dźwignią handlu i bez tego ani rusz.

Co oczywiście nie jest żadnym argumentem to tego, by koncern poparł Wisłę Kraków, w co bardzo ciężko uwierzyć
Ostatnio edytowane przez wislacki : 29.07.2011 o godz. 21:03.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując