Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
1475
29.07.2011, 20:54
Co o tym myślicie? Moim zdaniem świetnie zrobiony filmik! Rewelacja! Wisła powinna zainwestować w taką promocję..
http://www.youtube.com/watch?v=e-Gss...layer_embedded
Olgga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olgga
Znajdź inne posty napisane przez Olgga