Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 29.07.2011, 20:54
Co o tym myślicie? Moim zdaniem świetnie zrobiony filmik! Rewelacja! Wisła powinna zainwestować w taką promocję..

http://www.youtube.com/watch?v=e-Gss...layer_embedded
Odpowiedz cytując