ja tez bym w to nie uwierzył, ale dostałem info z pewnego źródła więc poniekąd zaufać musiałem

zresztą nie bawił bym się w proroka bez pokrycia jak co poniektórzy. mam tylko nadzieje że Clebi pogra tam i nie na bawi się jakiejś kontuzji. ale gdyby coś było nie tak to na pewno nie ryzykował by swojego zdrowia.