soku napisał(a):

|
Wracając do Lecha, nie można zagrać z nimi otwartej piłki, dzisiaj próbował ŁKS i skończyło sie jak skończyło.
|
My nie jesteśmy ŁKS`em tylko Mistrzem Polski ! My mamy grać defensywnie z 5 drużyną trenowaną przez pseudofachowca? Niech oni się boją bo to my przewyższamy ich piłkarsko , przede wszystkim w ofensywie !