Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14809
Stary 29.07.2011, 20:33
soku napisał(a):Wyświetl post
Wracając do Lecha, nie można zagrać z nimi otwartej piłki, dzisiaj próbował ŁKS i skończyło sie jak skończyło.
My nie jesteśmy ŁKS`em tylko Mistrzem Polski ! My mamy grać defensywnie z 5 drużyną trenowaną przez pseudofachowca? Niech oni się boją bo to my przewyższamy ich piłkarsko , przede wszystkim w ofensywie !
Odpowiedz cytując