chester napisał(a):

|
Paradoksalnie, wydaję mi się, że to pedziowe różowe logoT-Mobile na wiślackiej czerwonej koszulce, będzie się zlewać z całością i nie będzie to aż tak strasznie wyglądać. Ale przekonamy się jutro.
|
Jutro zobaczymy piłkarzy Widzewa w czerwonych strojch bo są gospodarzami, więc w ten sposób będziemy mogli porównać. Nasza czerwień będzie widoczna za 2 tygodnie w meczu z Polonią.
Dla mnie to jest duży minus marketingowy aby nowych koszulek specjalnie dla nas jeszcze nie było, puchary trwają, liga się zaczęła. Dział marketingu powinien odpowiedzieć. Jestem ciekaw czy odpowiadają na e-maile.