Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2345
Stary 29.07.2011, 20:32
chester napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie, wydaję mi się, że to pedziowe różowe logoT-Mobile na wiślackiej czerwonej koszulce, będzie się zlewać z całością i nie będzie to aż tak strasznie wyglądać. Ale przekonamy się jutro.
Jutro zobaczymy piłkarzy Widzewa w czerwonych strojch bo są gospodarzami, więc w ten sposób będziemy mogli porównać. Nasza czerwień będzie widoczna za 2 tygodnie w meczu z Polonią.

Dla mnie to jest duży minus marketingowy aby nowych koszulek specjalnie dla nas jeszcze nie było, puchary trwają, liga się zaczęła. Dział marketingu powinien odpowiedzieć. Jestem ciekaw czy odpowiadają na e-maile.
Wierność
Odpowiedz cytując