Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14801
Stary 29.07.2011, 20:16
Hanys napisał(a):Wyświetl post
A ile ten Rios dostał szans? Zamiast niego to grał Żurawski. Mnie się gra Riosa zawsze podobała...

O ile zawodnik przy dryblowaniu piłki nie traci to może ją trzymać nawet cały mecz jak dla mnie... wazne zeby coś z tą piłką później ciekawego zrobił, a zawodnicy o dobrej technice lubią się popisać niekonwencjonalnym i dokładnym zagraniem... Kiełb moim zdaniem jest świetnym grajkiem, tylko trochę wolnym i szybko męczacym się.


Mam nadzieję, że spędzałeś z Maaskantem wiele godzin na treningach, wiesz jaka była jego forma i widziałeś dokładnie jak się prezentuje.

Jeśli nie to nie mamy o czym gadać. Robert widział go na treningach i to on podejmował decyzje.
Odpowiedz cytując