Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14795
Stary 29.07.2011, 19:51
CH. napisał(a):Wyświetl post
z Barceloną u siebie też wiadomo jaki był wynik
czyli Wisła ma lepszy skład od Barcy bo wygrała z nimi mecz, a Podbeskidzie lepszy od Wisły bo wygrał z nią mecz

Kto ma lepszy skład okaże się pod koniec. Wyznacznikiem siły danej drużyny nie jest ani jeden, dwa czy 6 meczów. A cały sezon. Bo można wygrać z Barcą chociaż jesteśmy od niej dużo , dużo słabsi, można z Podbeskidziem chociaż jesteśmy zdecydowanie lepsi od nich czy Polonia może z nami chociaż nie miała wtedy podbitki do nas. Zdarza się, nie zawsze lepszy wygrywa.

Bo to wszystko jest kwestia dnia, zaangażowania, szczęścia no i umiejętności też.
Odpowiedz cytując