Hanys napisał(a):

Ja bym się tak nie śmiał, bo w ostatnim meczu wiadomo jaki był wynik...
ale teraz już Mierzeja nie ma to wątpię ze Polnia będzie w pierwszej 3 pod koniec sezonu.
|
Było to spotkanie, w którym Wisła miała już zapewnione mistrzostwo polski. Piłkarzom brakowało motywacji.
Czy Polonia ma lepszy skład od Wisły? To się okaże na finiszu rozgrywek
