Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14791
Stary 29.07.2011, 19:41
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się tak nie śmiał, bo w ostatnim meczu wiadomo jaki był wynik...
ale teraz już Mierzeja nie ma to wątpię ze Polnia będzie w pierwszej 3 pod koniec sezonu.
Było to spotkanie, w którym Wisła miała już zapewnione mistrzostwo polski. Piłkarzom brakowało motywacji.

Czy Polonia ma lepszy skład od Wisły? To się okaże na finiszu rozgrywek
Odpowiedz cytując