Mishau napisał(a):

|
Narzekacie na jakość transmisji to przypomnijcie sobie jak realizowane były mecze w Orange Sport. Mecze transmitowane przez Polsat są odpowiednikiem meczy z Orange Sport. Poczekajcie na mecze które C+ ma na wyłączność.
|
Jak podejrzewałem, sygnał ten sam co w poprzednim meczu niestety ... Komentator ze składami nie nadąża
