Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14785
Stary 29.07.2011, 19:30
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na jakość transmisji to przypomnijcie sobie jak realizowane były mecze w Orange Sport. Mecze transmitowane przez Polsat są odpowiednikiem meczy z Orange Sport. Poczekajcie na mecze które C+ ma na wyłączność.
Jak podejrzewałem, sygnał ten sam co w poprzednim meczu niestety ... Komentator ze składami nie nadąża
Odpowiedz cytując