Hanys napisał(a):

|
Ja tam Wojciechowskiego lubię - spoko kolo... robi trochę szumu koło siebie ale potrafi wypromować swoich zawodników i zna ich wartość, nie to co inni polscy działacze. Nie daje też za wygraną, nie lekceważy lenistwa tylko od razu zsyła na upokorzenie do Mlodej Ekstraklasy, nie c*pi się kasą o ile są wyniki. A ten system premiowy jest świetny...bo mobilizuje do gryzienia trawy na boisku - przyjemne z pożytecznym bo mogą być i sukcesy i większa kasa dla piłkarzy.
|
Rzeczywiscie bardzo ciekawy gosc:
Mamy lepszy skład od Legii i Lecha, od Wisły zreszta tez

Ktos tam pisał, ze nie bylo wczesniej wstepu do meczu - otoz był tylko taki jak teraz, graficzny przedstawiajacy loga druzyn ekstraklasy - czyli badziewny, poprzednie bylo lepsze