Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14782
Stary 29.07.2011, 19:27
Titto napisał(a):Wyświetl post
Mierzejewski, Błaszczykowski, Peszko i jeszcze kilku innych by się znalazło.
Poza tym technika to nie wszystko. Taki Essomba z Jagiellonii dysponował bardzo przyzwoitą techniką, a mimo to "Pszczółki" miały z niego mało pożytku. To samo u nas Andy Rios.
Kiełb jest moim zdaniem zawodnikiem podobnej charakteryzacji do wymienionej wyżej przeze mnie dwójki - zdecydowanie za długo trzyma piłkę, za często zamiast bezpośrednio podać niepotrzebnie drybluje, trzyma bezsensownie piłkę.

A ile ten Rios dostał szans? Zamiast niego to grał Żurawski. Mnie się gra Riosa zawsze podobała...

O ile zawodnik przy dryblowaniu piłki nie traci to może ją trzymać nawet cały mecz jak dla mnie... wazne zeby coś z tą piłką później ciekawego zrobił, a zawodnicy o dobrej technice lubią się popisać niekonwencjonalnym i dokładnym zagraniem... Kiełb moim zdaniem jest świetnym grajkiem, tylko trochę wolnym i szybko męczacym się.
Odpowiedz cytując