|
JEDREK76, nie denerwuj się to ani chybi czytelnik GW ten sam język "jad", "nienawiść". Taka michnikowszyzna. Taki Sikorski bis. Najpierw sam stwarzał odpowiedni klimat tekstami o "dorzynaniu watahy" a teraz bredzi o zagrożeniu ze strony opozycji ala Breivik. Złodziej, który sam krzyczy "łapać złodzieja" aby odwrócić uwagę od siebie.
|