Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14781
Stary 29.07.2011, 19:24
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie bramki by chętnie Rudnevsowi zapisał.
Nie wie ktoś z kim komentował mecz Kołtoń i jak wyglądała transmisja w Polsacie?
Z Przemysłem Pełką, z tego co wiem. A transmisja tak samo jak w C+. Ten sam sygnał.
Odpowiedz cytując