Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14776
Stary 29.07.2011, 19:22
River napisał(a):Wyświetl post
Czampion juz wita do krainy gnijacego ziemniaka, lige mozna zakonczyc

Jak patrze kto ten mecz sedziowal to juz sie nie dziwie, ze dwie bramki to sedziowskie prezenty.

Typowy polski mecz w naszej lidze, dwa byki sedziego, samoboj i prezent obroncy i mamy 5:0. Pewnie teraz przez najblizszy tydzien bedzie wielki halas, ze znamy po pierwszej kolejce kandydata nr 1 do MP. My robmy swoje i lejmy na kuchenki. Mamy taki potencjal, ze jezeli sami sobie psikusa nie zrobimy to tytul obronimy.
Ktos wie czy Kolton przezyl ten mecz?
Wszystkie bramki by chętnie Rudnevsowi zapisał.
Nie wie ktoś z kim komentował mecz Kołtoń i jak wyglądała transmisja w Polsacie?
Odpowiedz cytując