Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
14776
29.07.2011, 19:22
River
napisał(a):
Czampion
juz wita do krainy gnijacego ziemniaka, lige mozna zakonczyc
Jak patrze kto ten mecz sedziowal to juz sie nie dziwie, ze dwie bramki to sedziowskie prezenty.
Typowy polski mecz w naszej lidze, dwa byki sedziego, samoboj i prezent obroncy i mamy 5:0. Pewnie teraz przez najblizszy tydzien bedzie wielki halas, ze znamy po pierwszej kolejce kandydata nr 1 do MP. My robmy swoje i lejmy na kuchenki. Mamy taki potencjal, ze jezeli sami sobie psikusa nie zrobimy to tytul obronimy.
Ktos wie czy Kolton przezyl ten mecz?
Wszystkie bramki by chętnie Rudnevsowi zapisał.
Nie wie ktoś z kim komentował mecz Kołtoń i jak wyglądała transmisja w Polsacie?
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson