Nigdy się specjalnie nie przysłuchiwałem wypowiedziom prezesa Wojciechowskiego, ale słucham go teraz przed meczem z Lechią... Kur*** ten gość naprawdę o piłce nie ma zielonego pojęcia, bredzi strasznie... mam nadzieję, że ten śmieszny klubik z Konwiktorskiej znowu utknie w środku tabeli a Wojciechowski zniknie raz na zawsze z polskiej piłki...Pani z ŁKS-u śliczna
