Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13253
Stary 29.07.2011, 19:14
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
I ten jezyk...jad, nienawisc...my jestesmy jedynymi patriotami, my jestesmy prawdziwymi Polakami. A wy? Durna masa, do ktorej mozna odnosic sie z pogarda. Jesli nie jestescie z nami, to stoicie tam gdzie stalo ZOMO. Tak to wyglada. Dla mnie to ekstremum i to bardzo niebezpieczne dla naszego panstwa.
.urwa gdzie masz słowa "prawdziwi Polacy"? Dlaczego pomimo tego, że ich przypisanie Kaczyńskiemu okazało się kolejną dziennikarską manipulacją, wciąż ją stosujecie
Mówisz o "pogardzie" to zapytaj się starszych, modlących się ludzi z czym się spotykali na Krakowskim Przedmieściu! Mówisz o "ekstremiźmie" i niebezpieczeństwie z tym związanym, powiedz to może Rodzinie Marka Rosiaka pieprzony hipokryto!!!