Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14764
Stary 29.07.2011, 19:02
Jak dla mnie ten nowy "sygnał", statystyki, składy przed meczem, zegar itp, o wiele gorsze niż w poprzednich sezonach, zmieniła się firma produkująca sygnał ? Jak dla mnie teraz jest gorzej ...
Odpowiedz cytując