|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline
|
|
Hanys napisał(a): 
|
Narazie to Wisła ma MP więc nie wiem po co już myślicie o tym co będzie za rok. Skupcie swoją uwagę lepiej na walce o LM bo co jak co ale gra w LM jest ważniejsza niż MP.
|
Dobrze sie czujesz?
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|
|