Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10660
Stary 29.07.2011, 19:00
pewnie większośc mnie zje, ale Smolarek rozwiązał kontrakt i jest za darmo do wzięcia .. wg mnie wcale nie grał źle jak na niego postawili pod koniec sezonu, strzelił bodajże 8 bramek ? jakby grał cały to z 15 by może strzelił ..

najważniejszym aspektem dla mnie jest to, że zostało nam 1 !! miejsce dla zagranicznego zawodnika ..
musimy zatrudnić jakiś polaków, a lepszych od Ebiego ciężko zatrudnić za normalne pieniądze

kontrakt 200k podstawy + 100k premie na boisku i można byłoby go zatrudnić
Odpowiedz cytując