pewnie większośc mnie zje, ale Smolarek rozwiązał kontrakt i jest za darmo do wzięcia .. wg mnie wcale nie grał źle jak na niego postawili pod koniec sezonu, strzelił bodajże 8 bramek ? jakby grał cały to z 15 by może strzelił ..
najważniejszym aspektem dla mnie jest to, że zostało nam 1 !! miejsce dla zagranicznego zawodnika ..
musimy zatrudnić jakiś polaków, a lepszych od Ebiego ciężko zatrudnić za normalne pieniądze
kontrakt 200k podstawy + 100k premie na boisku i można byłoby go zatrudnić
