Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14759
Stary 29.07.2011, 18:58
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Jak wg Ciebie odejście Gancarczyka i Bosackiego to osłabienia to ja chyba spadne z krzesła D Przecież to jest większe wzmocnienie Lecha nich pozyskanie Rudnevsa.

A ten Tonev to widać ma dużą technikę i o ile będą grać ze Stiliciem w 1 składzie to może to być mieszanka wybuchowa... a poza tym na ławce siedzi jeszcze Kiełb (no wlasnie - czemu na ławce?) - który jest wg mnie jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy... jego minusem jest to ze szybko sie meczy i nie jest demonem szybkosci... ale nad tym moze popracowac.


LOL - skad Rudnevs umie tak dobrze gadać po polsku?
Kiełb jednych z najbardziej utalentowanych piłkarzy
Dla mnie to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy w ekstraklasie...
Odpowiedz cytując