Hanys napisał(a):

Jak wg Ciebie odejście Gancarczyka i Bosackiego to osłabienia to ja chyba spadne z krzesła D Przecież to jest większe wzmocnienie Lecha nich pozyskanie Rudnevsa.
A ten Tonev to widać ma dużą technikę i o ile będą grać ze Stiliciem w 1 składzie to może to być mieszanka wybuchowa... a poza tym na ławce siedzi jeszcze Kiełb (no wlasnie - czemu na ławce?) - który jest wg mnie jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy... jego minusem jest to ze szybko sie meczy i nie jest demonem szybkosci... ale nad tym moze popracowac.
LOL - skad Rudnevs umie tak dobrze gadać po polsku?
|
Kiełb jednych z najbardziej utalentowanych piłkarzy

Dla mnie to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy w ekstraklasie...