Tonev to ciekawy pilkarz, ktory w jakims stopniu moze byc objawieniem sezonu. No ale wtedy mozna sciagnac do Wisly Tom-a i bedzie sprawa załatwionja

Wracajac do 1 kolejki ciekawe co teraz wielka Polonia pokaze - oby Lechia pokazala sie z lepszej strony od czarnych koszul. Troche odchodzac od tematu dobrze, ze u Nas nie ma takich ewenementow jak ten:
http://ofsajd.onet.pl/newsy/szalony-...8,artykul.html