Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14757
Stary 29.07.2011, 18:57
Narazie to Wisła ma MP więc nie wiem po co już myślicie o tym co będzie za rok. Skupcie swoją uwagę lepiej na walce o LM bo co jak co ale gra w LM jest ważniejsza niż MP.
Odpowiedz cytując