Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14745
Stary 29.07.2011, 18:49
na podstawie jednego meczu z pierwszej kolejki oceniacie szanse na cokolwiek? Ludzie prosta sprawa! Amika Legia Śląsk Polonia i może jakaś niespodzianka będą głównymi rywalami, nie ważne co zagrali w pierwszej kolejce. Amika gra jak wyrachowana doswiadczona drużyna z klasą. Pykła leszczy bez wiekszego wkładu sił. Nie wiem jak można na podstawie tego ocenić szanse, ale wiem, ze w Polsce jest 40 mln ekspertów piłkarskich... wiec troszkę patrze z dystansem
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując