Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14742
Stary 29.07.2011, 18:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że wogóle niebędą się liczyć w walce o MP. Z dzisiejszym ŁKS-em wygrałaby Wisła z ME. Wystarczy popatrzeć na tempo meczu. Jak to mówią Czesi "chadzany mużów". Tego nie da się oglądać.
Lech nie będzie się w ogóle nie będzie się liczyć w walce o MP? Ciężko po takim zdaniu traktować Cię poważnie. Ciężko powiedzieć po pierwszym meczu jak będzie ale potencjalnie to drużyna, która musi walczyć o mistrzostwo i moim zdaniem tak będzie. Zachowajmy chociaż odrobinę obiektywizmu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując