Gwiaździsty napisał(a):

|
Ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że wogóle niebędą się liczyć w walce o MP. Z dzisiejszym ŁKS-em wygrałaby Wisła z ME. Wystarczy popatrzeć na tempo meczu. Jak to mówią Czesi "chadzany mużów". Tego nie da się oglądać.
|
Lech nie będzie się w ogóle nie będzie się liczyć w walce o MP? Ciężko po takim zdaniu traktować Cię poważnie. Ciężko powiedzieć po pierwszym meczu jak będzie ale potencjalnie to drużyna, która musi walczyć o mistrzostwo i moim zdaniem tak będzie. Zachowajmy chociaż odrobinę obiektywizmu.