Gwiaździsty napisał(a):

|
Ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że wogóle niebędą się liczyć w walce o MP. Z dzisiejszym ŁKS-em wygrałaby Wisła z ME. Wystarczy popatrzeć na tempo meczu. Jak to mówią Czesi "chadzany mużów". Tego nie da się oglądać.
|
Chciałbym żebyś miał rację i Amica szybko odpadła z gry o MP
A jak będzie zobaczymy na koniec sezonu. Ja nie jestem jednak takim optymistą.