Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14727
Stary 29.07.2011, 18:36
5:0, znów Rudnevs, znów było widać błąd sędziego.
"Ku*wa, ręka była, nie widziałeś?"

1:0 - spalony
2:0 - samobój
3:0 - piękny strzał
4:0 - asysta obrońcy
5:0 - błąd sędziego
ładnie, ładnie
Ostatnio edytowane przez filemon : 29.07.2011 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując