_ukoL napisał(a):

|
To teraz gra Rudnev, a nie Rudnevs? Pozmieniało się coś?
|
Rudnevs zażyczył sobie, by na jego koszulce widnialo Rudnev nie Rudnevs, gdyż tak jest poprawnie po rosyjsku, a on jest przedstawicielem mniejszości rosyjskiej na Łotwie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...l?ticaid=1cbfb
4:0, Rudnev(s)