Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14723
Stary 29.07.2011, 18:33
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
To teraz gra Rudnev, a nie Rudnevs? Pozmieniało się coś?
Rudnevs zażyczył sobie, by na jego koszulce widnialo Rudnev nie Rudnevs, gdyż tak jest poprawnie po rosyjsku, a on jest przedstawicielem mniejszości rosyjskiej na Łotwie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...l?ticaid=1cbfb
4:0, Rudnev(s)
Ostatnio edytowane przez filemon : 29.07.2011 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując