banasik napisał(a):

|
fatalnie ogląda mi sie ten mecz, atmosfera zupełnie nie "canalplusowa" brakuje mi tego chamskiego zegara, wszędobylskich kwadratów i widoku komentatorów przed meczem. Ja .......e czemu w dzisiejszych czasach wszystko musi być opływowe, nowoczesne i pstrokate? Canal+ na minus!
|
Teraz chyba sygnału nie produkuje firma multiproduction, która wcześniej się tym zajmowała.
Wygląda to trochę inaczej. Czy gorzej ? Ciężko ocenić jak na ten moment. Na Bełchatowie z reguły meczów nie oglądało się dobrze.