Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14721
Stary 29.07.2011, 18:30
banasik napisał(a):Wyświetl post
fatalnie ogląda mi sie ten mecz, atmosfera zupełnie nie "canalplusowa" brakuje mi tego chamskiego zegara, wszędobylskich kwadratów i widoku komentatorów przed meczem. Ja .......e czemu w dzisiejszych czasach wszystko musi być opływowe, nowoczesne i pstrokate? Canal+ na minus!
Teraz chyba sygnału nie produkuje firma multiproduction, która wcześniej się tym zajmowała.
Wygląda to trochę inaczej. Czy gorzej ? Ciężko ocenić jak na ten moment. Na Bełchatowie z reguły meczów nie oglądało się dobrze.
Odpowiedz cytując