banasik napisał(a):

|
fatalnie ogląda mi sie ten mecz, atmosfera zupełnie nie "canalplusowa" brakuje mi tego chamskiego zegara, wszędobylskich kwadratów i widoku komentatorów przed meczem. Ja .......e czemu w dzisiejszych czasach wszystko musi być opływowe, nowoczesne i pstrokate? Canal+ na minus!
|
Tak sobie sponsor czyli T-Mobile wykombinowali - Canal+ nie ma z tym nic wspolnego. Mnie najbardziej denerwuje na dole po prawej strony to glupie logo sponsora ekstraklasy - a zmiane, ktora przed chwila była niewidziałbym nawet majac lupe pod reka. Usmialem sie z jednego komentarza - jak to Lech fajnie rozgrywa pilke. Przepraszam bardzo a czemu ma tak nie grac skoro prowadza 3-0 - to chyba proste, ze gra sie im swobodniej. W 2 połowie Lech juz calkowicie dominuje - ale gra z druzyna, ktora kontrami nie powala wiec graja jak graja