Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14715
Stary 29.07.2011, 18:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja sądzę, że niestety (czy się to komuś podoba czy nie) Amica będzie się liczyć w walce o MP. Nie grają w pucharach więc będą wypoczęci. Dużo może zdziałać Bakero (na minus). Niemniej lekceważyć ich nie można. Tym bardziej ze właśnie nie grają w pucharach co wg nie jest sporym plusem. Niewiele polskich zespołów potrafi pogodzić walkę w Europie i w lidze. Lech nie ma tego zmartwienia.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że wogóle niebędą się liczyć w walce o MP. Z dzisiejszym ŁKS-em wygrałaby Wisła z ME. Wystarczy popatrzeć na tempo meczu. Jak to mówią Czesi "chadzany mużów". Tego nie da się oglądać.
Odpowiedz cytując