|
@ up
Święta racja. W dodatku komentatorzy są niemiłosiernie męczący.
Zresztą - nie bardzo jest co oglądać. Po takim ciosie piłkarze ŁKSu raczej się nie podniosą, a Lech odniesie pewne zwycięstwo. Dobrze, że druga bramka była samobójcza, bo Rudnews (Rudnev) mógłby już na początku zostawić resztę w tyle.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|