Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14714
Stary 29.07.2011, 18:20
@ up

Święta racja. W dodatku komentatorzy są niemiłosiernie męczący.

Zresztą - nie bardzo jest co oglądać. Po takim ciosie piłkarze ŁKSu raczej się nie podniosą, a Lech odniesie pewne zwycięstwo. Dobrze, że druga bramka była samobójcza, bo Rudnews (Rudnev) mógłby już na początku zostawić resztę w tyle.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując