Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6587
Stary 29.07.2011, 18:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza sensowna decyzja PZPN od dawien dawna.
http://www.90minut.pl/news/163/news1...-korupcje.html

Dobrze, że Piszczka nie potraktowano ulgowo.
Szkoda, ze nie - nawet nie gral w tym meczu.
Tylko zebyscie nie plakali potem jak bedzie na prawej stronie obrony gral jakis śniady Niemiec
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując