ciesz się że nie grają na Estadio da Gruz... bo stadion w Bełchatowie przynajmniej ma zadaszone trybunki (uzasadnione zdrobnienie).
Natomiast kurniki jak dla mnie to stadion Widzewa, Polonii Warszawa, Ruchu Chorzów, to co dotychczas mieli we Wrocławiou, Gdańsku i to co ma jeszcze Jagiellonia
Natomiast luksus to nas dopiero czeka
http://img850.imageshack.us/img850/9040/25165860.jpg
już nie mogę się doczekać pierwszego meczu