Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14711
Stary 29.07.2011, 18:07
ciesz się że nie grają na Estadio da Gruz... bo stadion w Bełchatowie przynajmniej ma zadaszone trybunki (uzasadnione zdrobnienie).

Natomiast kurniki jak dla mnie to stadion Widzewa, Polonii Warszawa, Ruchu Chorzów, to co dotychczas mieli we Wrocławiou, Gdańsku i to co ma jeszcze Jagiellonia

Natomiast luksus to nas dopiero czeka
http://img850.imageshack.us/img850/9040/25165860.jpg
już nie mogę się doczekać pierwszego meczu
Ostatnio edytowane przez Hanys : 29.07.2011 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując