Titto napisał(a):

|
Jednak szkoda, że ten Stilić w tym okienku nie odszedł z Amici...
|
Dobrze, ze nie odszedl. Smrodu jeszcze narobi bo z Bakero mu nie po drodze. Bakero raz posadzi go na lawie i bedzie jazda.
Mecz typowy dla polskiej ligi, raz sedzia dal dupy, raz obronca sie machnal i 2:0 dla zespolu, ktory do tej pory nic nie gral. Mecz jest skonczony.Nie ma co sie podniecac bo Lech gowno gra a ŁKS po stracie pierwszej bramki gra tak jakby chcial przegrac jak najwyzej.