Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14710
Stary 29.07.2011, 18:05
Titto napisał(a):Wyświetl post
Jednak szkoda, że ten Stilić w tym okienku nie odszedł z Amici...
Dobrze, ze nie odszedl. Smrodu jeszcze narobi bo z Bakero mu nie po drodze. Bakero raz posadzi go na lawie i bedzie jazda.

Mecz typowy dla polskiej ligi, raz sedzia dal dupy, raz obronca sie machnal i 2:0 dla zespolu, ktory do tej pory nic nie gral. Mecz jest skonczony.Nie ma co sie podniecac bo Lech gowno gra a ŁKS po stracie pierwszej bramki gra tak jakby chcial przegrac jak najwyzej.
Odpowiedz cytując