Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14708
Stary 29.07.2011, 17:53
Poziom tego "meczu" podwórkowy. ŁKS na poziomie ME. Jak ten zespół awansował do ekstraklasy ? Może to że nie grają u sibie ma jakiś tam wpływ. Spadkobiercom Fryzjera mecz ustawił sędzia Piasecki (słaby jak zawsze) oraz samobój. Przy stanie 2:0 ŁKS miał już zbitą twarz zanim walka się zaczęła. Wszystko skazuje na to że championy zrobią przyjemność na 1-2 kolejki wronieckim czereśniakom ze swojego zarządu.
Odpowiedz cytując