Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2343
Stary 29.07.2011, 17:48
Myślę, że kwestia ładnego wkomponowania loga T-Mobile jest do dogadania między klubem, a T-Mobilkiem.
Wypuścili logo na różowym tle dla całej ligi i wszyscy mają takie same. Może nasi działacze zrozumieją, że estetyka głupich koszulek meczowych też jest ważna.
Odpowiedz cytując