|
Myślę, że kwestia ładnego wkomponowania loga T-Mobile jest do dogadania między klubem, a T-Mobilkiem.
Wypuścili logo na różowym tle dla całej ligi i wszyscy mają takie same. Może nasi działacze zrozumieją, że estetyka głupich koszulek meczowych też jest ważna.
|