|
ehh.... ŁKS cisnął, a jedną akcje wyprowadza Lech i 0:1. Ale mimo wszystko Lech to mizeria totalna, a łodzianie grają zdecydowanie bardziej błyskotliwie, nie widać kto 2 sezony temu byl mistrzem, a kto kopał sie po czole w I lidze.
EDIT: ehhh... druga akcja drugi gol. Możdżeń znów asysta, chłopak fantastycznie jak narazie gra, najlepiej w beznadziejnym Lechu
Ostatnio edytowane przez banasik : 29.07.2011 o godz. 17:25.
|