LanceTS napisał(a):

|
Ja byłem dzisiaj jakoś przed 12 chyba, 10min czekania w kolejce, bilety na C schodzą narazie najlepiej, kasjer mówił że myśli że zostało tak koło 1000 na C, na reszte dużo więcej.
|
czyli jest możliwość że jutro koło 11 kupie jeszcze na C
