Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Silesia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5553
Stary 29.07.2011, 16:31
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ja byłem dzisiaj jakoś przed 12 chyba, 10min czekania w kolejce, bilety na C schodzą narazie najlepiej, kasjer mówił że myśli że zostało tak koło 1000 na C, na reszte dużo więcej.
czyli jest możliwość że jutro koło 11 kupie jeszcze na C
Odpowiedz cytując