Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 29.07.2011, 16:28
Mecz będzie pewnie podobny do tego wyjazdowego ze Skonto. Miejmy nadzieję, ze coś uda się wepchnąć.

Ze względu na środowy mecz zawodników niezastąpionych (Melikson) oraz takich, których siły należy oszczędzać (Sobolewski) posadziłbym na ławie. Reszta - już Maaskant coś tam wybierze. Chętnie zobaczyłbym przynajmniej jednego z naszych dwóch nabytków : Jovanović/Biton.
Odpowiedz cytując