|
Mecz będzie pewnie podobny do tego wyjazdowego ze Skonto. Miejmy nadzieję, ze coś uda się wepchnąć.
Ze względu na środowy mecz zawodników niezastąpionych (Melikson) oraz takich, których siły należy oszczędzać (Sobolewski) posadziłbym na ławie. Reszta - już Maaskant coś tam wybierze. Chętnie zobaczyłbym przynajmniej jednego z naszych dwóch nabytków : Jovanović/Biton.
|