|
Skyboxy ma na pewno Legia, Lech i Cracovia. Będą miały także Śląsk i Lechia.
Na Legii najdroższe są za ok. 300tyś, a na Cracovii najtańsze są takie, że użytkownik forum SSC napisał, że ze znajomymi sobie wynajęli i urządzają imprezy podczas meczy. Więcej nie wiem.
|